رنگ کرم در دکوراسیون داخلی

طراحي دکوراسيون داخلي- يکي از بهترين رنگ‌هاي جايگزين سفيد، رنگ کرم است که از نظر روحي مي‌تواند افراد علاقه‌مند به رنگ سفيد را قانع کند. رنگ کرم به دليل اينکه ، درخشندگي رنگ سفيد را ندارد و مقداري چرک‌تاب است، مي تواند با تمام رنگ‌ها هارموني زيبا و موزوني ايجاد کند.

اين رنگ با تمام رنگ‌ها هارموني و ريتم بسيار جذابي مي سازد، تنها رنگ زرد است که با رنگ کرم سازگاري ندارد و ترکيب ناهمگوني بوجود مي آورد.

يکي از مهم‌ترين فضاهايي که بايد به نحوه رنگ‌بندي آن دقت کرد اتاق خواب است. اگر مي‌خواهيد از رنگ کرم در فضاي اتاق خواب استفاده کنيد، مي‌توانيد آن را در کنار رنگ‌هاي آبي، شکلاتي و نسکافه‌اي قرار دهيد تا از زيبايي اين ترکيب رنگي لذت ببريد.

به عنوان مثال اگر ديوارهاي اتاق خواب شما کرم است ، روتختي و ملحفه تخت خود را از ترکيب دو رنگ آبي و سفيد راه راه انتخاب کنيد. بر روي تخت بالشتک‌هاي کرم رنگ بگذاريد و پرده‌ها را به رنگ ترکيبي نسکافه‌اي و کرم (راه‌راه و...) انتخاب کنيد.

عمومي‌ترين مکان در هر منزلي اتاق پذيرايي آن است، پس بايد به شکل قابل توجهي از نظر رنگ‌بندي طراحي شود تا مکان گرم و جذابي براي ميهمان‌ها به نظر بيايد. اگر ديوارهاي اتاق پذيرايي شما به رنگ کرم است مي‌توانيد پارچه مبلمان خود را کرم رنگ کنيد و در روي آن ازکوسن‌هاي بنفش استفاده کنيد. اين فضا را با فرشي کرم رنگ بپوشانيد و از پرده‌هايي با دو رنگ تلفيقي بنفش و سبز در طرح‌هاي مختلف (چهارخانه، راه‌راه و...) استفاده کنيد.

به دليل خنثي بودن ، رنگ کرم مي تواند به عنوان رنگ اصلي در همه فضاها استفاده ‌شود؛ در سرويس‌هاي بهداشتي نيز مي‌توانيد در مقابل رنگ کرم کاشي‌ها و تمامي وسايل دستشويي، از سراميک‌هاي متنوع و طرح‌دار (شطرنجي، راه‌راه و...) و دو رنگ سفيد و مشکي بهره بگيريد و از حوله‌هاي با رنگ هاي گرم (نارنجي و قرمز) استفاده کنيد.

رنگ کرم استثنا است و در ترکيب با تمام رنگ ها همنشيني جالبي بوجود مي آورد، ولي اگر دوست داشته باشيد مي توانيد رنگ‌ها را به طور تک استفاده کنيد اما همنشيني رنگ‌ها فضايتان را جذاب‌تر مي‌کند .