خانه ای به سبک مدرسه

نشيمن
وجود ديوار هاي انعطاف پذير و جايگاه مخصوص کامپيوتر از ويژگي هاي مهم سبک مدرسه اي است . در سبک مدرسه به شيوه کلاس هاي درس جديد و امروزي ،بيشتر از مواد براق و صيقلي چون استيل ضد زنگ و پلاستيک هاي براق و وسايل و مبلمان مدرن استفاده مي شود . ترکيب رنگي نيز در هر دو نوع سنتي و مدرن سبک مدرسه اي مشترک و ثابت است .

ديوار ها به رنگ پوست تخم مرغي و از نوع رنگ روغني نقاشي مي شوند. انتخاب اين نوع رنگ به دليل نظافت سريع و آسان آن است.روي يک يا دو ديوار مي توان نمايي از تخته سياه را به وجود آورد و جايگاهي براي قرار دادن گچ ها زير تخته سياه بر ديوار نصب کرد که مي توان از اين جايگاه براي قرار دادن و به نمايش گذاشتن اشياء و عناصر مختلف استفاده کرد.نقشه جغرافيايي در اندازه بزرگ بخريد و آن را با پونز يا چسب مخصوص کاغذ ديواري بر ديوار اتاق نشيمن نصب کنيد.

غذا خوري
در فضاي غذا خوري به سبک مدرسه اي از عنصر هاي سازماني استفاده کنيد . براي نمونه در اتاق غذا خوري مواردي چون طبقه ها و قفسه هاي باز و همچنين گيره هاي آويز بر ديوار نصب کنيد و اشياء و عناصر جالب و ضروري را بر روي آنها به نمايش بگذاريد و در دسترس قرار دهيد .

يک ميز کوچک و چرخ دار را که طبقه دارد، به عنوان سطوح اضافي و ميز کمکي کنار ميز غذاخوري و همچنين فضاي ذخيره سازي در اتاق غذاخوري قرار دهيد .از ميز و صندلي هايي به سبک ميز و صندلي هاي کافه ها استفاده کنيد و عصرانه و شام را در کنار خانواده دور اين ميزو صندلي ها صرف کنيد.

اتاق خواب
رنگ هاي خنک با مايه ها و ثباتي عميق تر مي توانند اتاق خوابي آرامش بخش و ايده آل بسازند. براي آفريدن فضايي آرام و جوان براي اتاق خواب مدرسه اي خود، طيفي از رنگ هاي سبز ، طوسي و آبي را برگزينيد. ديوار ها را با رنگ روغني به صورت ساده و مسطح نقاشي کنيد . پوستر يا نقشه آموزشي را با کمک سنجاق بر ديوار اتاق خوابتان نصب کنيد .

در اتاق خواب هاي بزرگتر نيز مي توانيد فضاي خواب را با کمک يک پارتيشن يا پاراوان ،از فضاي مطالعه و انجام تکاليف خود جدا سازيد.

جزئيات، تفاوت ها را مي سازند
براي اينکه سبک مدرسه اي در فضاي مورد نظر برجسته تر و پر رنگ تر شود. مي توانيد از سطح درها نيز کمک بگيريد وبا تبديل آنها به تخته سياه حال و هواي فضا را بيشتر به کلاس درس نزديک سازيد. براي اين کار بايد سطح روي درها را با رنگي مات و سياه نقاشي کرده و مقداري گچ را با دستمالي خشک روي آن بماليد و براي جذابيت بيشتر با گچ تخته سياه روي آن چيزهايي بنويسيد .

طراحي دکوراسيون داخلي

 

منبع: http://www.sakhtemoon.com/Decor-Equipment/HowTo-home-school-198#ixzz3tS1XktMZ 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون