۵ ترفند دکوراسیونی برای دیوار خانه های اجاره ای

در اين مطلب به موضوع و معضل اکثر خانه‌ها يعني ديوارهايي با ظاهر نا مناسب اشاره مي‌کنيم مي‌توانم تصور کنم وقتي مالک از رنگ کردن ملک شانه خالي مي‌کند تا چه حد مي‌تواند آزاردهنده و حتي نااميدکننده باشد ولي اين به آن معنا نيست که دست شما براي تغييرات بسته است؛ البته منظورم از تغييرات رنگ کردن کل ديوارها توسط خودتان نيست بلکه سنجيدن شرايط خانه اجاره‌اي است و اينکه چه تغييراتي را در دکوراسيون داخلي با توجه به توان مالي‌تان براساس نيازها و سلايق خود مي‌توانيد در آن اعمال کنيد.
?. استفاده از تابلوهاي هنري بزرگ
وقتي شما نمي‌توانيد ديوارها را رنگ بزنيد، شايد ساده‌ترين راه استفاده از يک تابلوي هنري بزرگ روي ديوار باشد که آن را به طور کامل بپوشاند.
?. نصب مجموعه‌اي از تابلوهاي کوچک
راه‌حل ديگر براي پوشاندن عيوب ديوار استفاده از مجموعه‌اي از تابلوهاي هنري کوچک در کنار هم است. اين تابلوها مي‌توانند تصوير‌کننده روزهاي خوش کودکي و روزهاي مهم زندگي شما باشند.
?. نصب آينه روي ديوار
آينه‌ها ابزار فوق‌العاده‌اي براي استفاده در طراحي دکوراسيون داخلي هستند که علاوه بر پوشاندن نقص ديوار شما به‌سادگي مي‌توانند به فضاي داخلي حجم و وسعت دهد. شما مي‌توانيد آينه‌اي با توجه به سبک دکوراسيون داخلي منزل‌تان تهيه کنيد.
?. نصب گليم يا جاجيم روي ديوار معيوب
چنانچه با ديواري پر از ترک در خانه اجاره اي روبه‌رو هستيد، مي‌توانيد با استفاده رنگ و نقوش گليم يا جاجيم آن را استتار کنيد.
?. نصب کاغذديواري‌هاي جداشدني
اين روزها نسل جديدي از کاغذديواري‌ ها وارد بازار شدند که به‌سادگي نصب و سپس جدا مي‌شوند. اگر ديوارهاي منزل جديد شما آنقدر تاسف‌بار است، پيشنهاد مي‌کنم اين ايده را حتما اجرا کنيد؛ حتي مي‌توانيد هنگام جابه‌جايي کاغذديواري را با خود ببريد و خانه را مانند روز اول تحويل صاحبخانه دهيد

لینک های مهم