۱۰ راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!

فرقي نمي کند کجاي دنيا زندگي مي کنيد و يا از چه سطح و طبقه ي اجتماعي هستيد بيشتر ما دوست داريم طراحي دکوراسيون داخلي با کمترين هزينه اما لوکس و گران بها داشته باشيم! شايد در نگاه اول اين موضوع کمي دور ذهن و غير منطقي به نظر برسد اما گاهي مي توان با کمترين هزينه و تغييرات جزيي فضاي پيرامون خود را تبديل به فضايي لوکس و گران بها کنيم.
گچبري هاي ساده براي دکوراسيون لوکس
گچبري کلاسيک براي دکوراسيون شاهانه يکي از مواردي است که به خوبي مي تواند چهره ي دکوراسيون شما را دگرگون کند، اين گچبري را علاوه بر سقف مي توانيد به عنوان قاب آينه ها و يا شومينه ها استفاده کنيد و چهره ي خاصي به دکوراسيون خود ببخشيد.
انتخاب کفپوش چوبي براي دکوراسيون لوکس
کفپوش چوبي يکي از مواردي است که در لوکس بودن فضاي شما تاثير به سزايي دارد. کفپوش هاي چوبي معمولا هزينه ي بالايي دارند اما شما مي توانيد به جاي چوب طبيهي از کفپوش هاي طرح چوبي و يا کفپوش هاي لمينيتي موجود در بازار استفاده کنيد که ظاهر منحصر به فردي به فضاي شما خواهد بخشيد.
انتخاب منسوجات لوکس براي دکوراسيون
نيازي نيست براي تغيير ظاهر دکوراسيون خود مبلمان خود را عوض کنيد، کافي است پارچه ي رو مبلي خود را از ميان رنگ و طرح هاي لوکس انتخاب کنيد و به سادگي ظاهر دکوراسيون خود را تغيير دهيد.
کوسن هاي بزرگ براي دکوراسيون لوکس
همان طور که گفتم نيازي نيست براي تغيير ظاهر دکوراسيون خود مبل خود را عوض کنيد کافي است به جاي آن کوسن هاي خود را تعويض کنيد و يا حتي کوسن هاي بزرگ به آن اضافه کنيد با اين کار ظاهري خاص به فضاي خود خواهيد بخشيد.
انتخاب پارچه مناسب براي کوسن ها
وقتي کوسن را به مبلمان خود اضافه کرده ايد با يک ترفند ساده مي توانيد ظاهر لوکس آن را چندين برابر کنيد، کافي است براي آن پارچه هاي مخملي يا پارچه هاي ساتن با رنگ هاي لوکس و شاهانه انتخاب کنيد تا ظاهر دکوراسيونتان منحصر به فرد تر شود.
انتخاب رنگ مناسب براي دکوراسيون لوکس
يک پالت رنگ ساده اما غني به سادگي مي تواند فضاي دکواسيون شما را منحصر به فرد کند، اگر دوست داريد دکوراسيوني به سبک شاهزاده ها داشته باشيد پيشنهاد من به شما انتخاب رنگ هاي اعياني است که به خوبي مي توانيد با آنها دکوراسيون لوکس و کم هزينه داشته باشيد.
نورپردازي خاص براي دکوراسيون لوکس
براي داشتن يک دکوراسيون لوکس نيازي به خريد يک چلچراغ اعياني نداريد! کافي است يک نورپردازي ايده آل داشته باشيد و آن را با يک آباژور و لوستر خاص ترکيب کنيد تا ظاهري محسور کننده به فضاي شما ببخشد!
انتخاب رنگ سياه براي درب ها
تعجب نکنيد! گاهي با برجسته کردن يک عنصر هميشگي در فضاي داخلي مي توانيد چهره ي دکوراسيون خود را زير رو کنيد و زيبايي خاصي با کمترين هزينه به فضاي داخليتان ببخشيد.
استفاده از دکوري هاي کريستالي در دکوراسيون لوکس
يکي از لوازمي که در اکثر خانه هاي لوکس قرار دارد ويترين هايي پر از ظروف کريستالي است! اما من نمي خواهم به شما پيشنهاد يک ويترين کنده کاري شده و با ظروف کريستالي آلماني را بدهم! بلکه پيشنهادم به شما اين است که از فرو رفتگي هاي ديوار خود استفاده کنيد و يک ويترين خودتان بسازيد! کافي است چند طبقه قرار دهيد و روي آن را با ظروف کريستالي ساده و وطني پر کنيد!

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون