نکات کلیدی در انتخاب گل مراسم عروسی

انتخاب گل عروسي هم تشريفات خاص خود را به همراه دارد! و اصلا هم لجوج نباشيد و از نظرات و پيشنهادات تشريفات مجالس انتخابي خود استفاده کنيد هر چه باشد شما يکبار عروسي ميگيريد ولي تشريفات مجالس عروسي انتخابيتان چندين و چند بار عروسي برگزار کرده است و تجربه بيشتري دارد پس به تشريفات مجالس انتخابي خود اعتماد کنيد !

انتخاب گل براي مراسم عروسي
انتخاب گل احتياج به کمي زمان و سليقه داره
نکات کليدي براي انتخاب گل:
انتخاب گل يکي از مهيج ترين قسمت هاي برنامه ريزي براي عروسي است. ولي احتياج به زمان داره. يعني شما نميتونيد به سادگي گل مورد نظرتون را انتخاب کنيد و از طراح گل تون بخوايد که اون را با رنگ تم عروسي شما هماهنگ کنه. براي اينکه بدونيد چه چيز هايي سرعت شما را توي انتخاب گل سريع تر ميکنه به اين نکات توجه کنيد:

اول از همه تحقيقات کامل:(خدمات مجالس)
قبل از هر کاري به اين فکر کنيد که چه چيز هايي را دوست داريد و چه چز هايي را دوست نداريد. بعد به سراغ گل فروش برويد. شما دو چيز را بايد بدانيد: اول از همه اسم و نوع گل ها مثلا چه مدل دسته گلي با چه رنگ ها و چه گل هايي و دوم قرار داد و بقيه جزئيات.

مکان عروسي روي گل ها تاثير مي گزاره:

شما با توجه به جايي که انتخاب ميکنيد نحوه ي گل آرايي مختلفي را احتياج دريد. براي مثال اگه توي يک باغ عروسي ميگيريد، با توجه به اون همه درخت و گل بهتره که از گل هاي کمتر روي ميزاتون استفاده کنيد تا شيک تر به نظر برسه. برعکس اگه توي تالار عروسي ميگيريد،از گل آرايي بيشتري استفاده کنيد تا جلوه مراسم را چند برابر کند.

طراحان گل با هم يکي نيستند:
شما بايد وضعيت خود را برسي کنيد. اگر به دنبال کسي هستيد که علاوه بر تهيه گل ها،بايد آنها را بچنيد و تززين کند بايد يک طراح گل خوب پيدا کنيد. اما اگر براي خود يک طراح داريد، يک گلفروش ساده براي شما کفايت ميکند.

شما احتياج به تصوير سازي داريد:(خدمات عروسي)
هميشه نشان دادن بهتر از گفتن عمل ميکنه. از پارچه اي که براي لباس ساقدوش ها استفاده ميکنيد کمي به طراحتان بدهيد، همچنين عکسي از لباس عروس خود داشته باشيد تا دسته گلي برازنده برايتان دست کند. اينکه شما تصاويري از دسته گل هاي مورد علاقه اتان داشته باشيد خوب است ولي توقع دسته گلي عينا شبيه آن را نداشته باشيد. طراحان گل به نوعي هنرمند هستند و دوست دارند چيزي را خلق کنند که در نوع خود بي نظير باشد. پس از سبک مورد علاقه اتان با او حرف بزنيد ولي کمي انعطاف پذير باشيد.

گل هاي خود را درست انتخاب کنيد:
بعضي گل ها مربوط به فصل خاصي هستند، پس قبل از اينکه عاشق يکي از آنها شويد به فصلشان دقت کنيد.همچني خيلي از گل ها به نوعي شبيه هم هستند. اين کار شما را آسان ميکند، چراکه ميتوانيد از گل هاي شبيه به هم اما ارزان تر استفاده کنيد. و نکته ي ديگر اين که با طراح گل خود راجع به نوع چيدمان گل صحبت کنيد. بعضي دسته گل ها مخصوص عروسي هاي کلاسيک،بعضي رمانتيک و بعضي ديگر مدرن هستند.

سايز مناسب را انتخاب کنيد:(تشريفات عروسي)
اصلا مهم نيست که چه سبک عروسي داريد اگه دسته گلتان با سايز اندام شما تناسب نداشته باشد،هيچ زيبايي ندارد. اگر ريز اندام هستيد اجازه ندهيد دسته گل تمام لباس شما را بپوشاند. و به ياد داشته باشيد که از دسته گل هاي خيلي سنگين يا بو دار استفاده نکنيد. چون شما را به عطسه مي اندازد.

بانک تشريفات مجالس
 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون