نکاتی برای طراحی اتاق خواب زببا و آرامش

مقاله‌ي زير را خوانده و ببينيد چگونه مي‌توانيد اتاق‌خواب خود را به فضايي آرامش‌بخش تبديل کنيد.

طرح همه چيز را جالب مي‌کند
زماني که شما در فضايي کاملاً ساده زندگي مي‌کنيد، مانند اتاق‌خوابي که در اين عکس نشان داده شده است، مي‌توانيد از طرح‌هاي مختلف استفاده کنيد تا فضا کسل‌کننده نشود. دو راه براي اين کار وجود دارد: رنگ‌هاي ملايم و طرح‌هاي قرينه در اتاق.

 

رنگ سبز زمينه
سبز با ارتباط خود با رشد، موجودات زنده و با خاصيت آرامش بخشي خود باعث تازگي و تغذيه‌ي روح مي‌شود. تزيين اتاق با گياهان زنده يا طرح‌هايي از گياهان، مانند چيزي که در تصوير نشان داده شده است، روح را آرام کرده و ذهن را قوت مي‌دهد.

 

ديوارهاي تيره اما آرامش‌بخش
يک سايه‌ي تيره از آبي، سبز يا خاکستري مي‌تواند بسيار آرامش‌بخش باشد. در حقيقت رنگ مناسب زمينه‌اي براي آرامش و زيبايي تمام اتاق ايجاد مي‌کند.

 

تخت خواب شما
تخت خواب در حقيقت ستاره‌ي اتاق‌خوابتان است بنابراين بايد سبکي مناسب تمام فضاي اتاق داشته باشد. اين يعني در اتاقي که براي آرامش خود مهيا کرده‌ايد تختتان بايد تا حد ممکن راحت و آرامش‌بخش باشد. چند لايه‌اي کردن تخت کليدي براي يک اتاق‌خواب شيک است که براي شما آرامش مي‌آورد. با يک تشک نرم کار را شروع کنيد، سپس يک پتوي نازک يا ملافه روي آن بيندازيد. روي آن يک لحاف انداخته و در نهايت با يک پتوي نازک تزييني کار را به پايان برسانيد. طراحي دکوراسيون داخلي

 

رنگ سفيد رويايي
بيشتر در فضا از رنگ سفيد استفاده کنيد و سپس از رنگ سبز براي روي بالشت‌ها کمک بگيريد. کمي رنگ طلايي روي لامپ‌ها و قسمت بالا و پايين تخت به اتاق شما جلوه مي‌دهد
www.dabi.ir/nt 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون