لیستی از وسایل ضروری که هر عروسی باید در روز عروسی همراه داشته باشد

ليستي از وسايل ضروري که هر عروسي بايد در روز عروسي همراه داشته باشد
حتي اگر شما از آن دسته از افراد باشيد که به همه چيز توجه مي کنند و همه چيز را از قبل برنامه ريزي مي کنند، باز هم نبايد فراموش کنيد که روز عروسي شما بزرگترين روز زندگي شماست و خيلي مهم است که شما ليستي از وسايل ضروري به همراه خود داشته باشيد تا يک اتفاق کوچک تبديل به يک فاجعه نشود. همانطور که روز عروسي شما بسيار هيجان انگيز و سرگرم کننده است به همان اندازه هم پر استرس مي باشد. همه ي اينها دلايل مستحکمي است براي اينکه شما (يا ساقدوش هايتان) حتماً يک کيف دستي کوچک از وسايل ضروري اي که ذکر مي کنيم با خود به همراه داشته باشند.
حتي اگر شما تا الآن به هيچ کدام از وسايل زير احتياج پيدا نکرديد باز هم بهتر است که آنها را همراه داشته باشيد تا اينکه هيچ چيزي همراه نداشته باشيد. ممکن است لباستان به صورت تصادفي لکه شود، يا به طرز غير قابل کنترلي شروع به عرق کردن کنيد، يا شارژ موبايلتان تمام شود؛ شما بايد براي تمام اين موقعيت ها آماده باشيد.
براي اينکه استرس خود را به حداقل برسانيد و مطمئن شويد مراسم شما به آرام ترين شکل ممکن برگزار خواهد شد پس حتماً اين وسايل را در روز عروسي به همراه داشته باشيد.

?- پشتي گوشواره
تعدادي پشتي گوشواره ي اضافي براي مواقع ضروري همراه داشته باشيد. براي ساقدوش هاي خود نيز تعدادي برداريد. هيچ کس دوست ندارد گوشواره هايش را گم کند!

?- دستمال جاذب چربي
هر چقدر هم که از اسپري هاي تثبيت کننده روي صورت خود استفاده کرده باشيد، باز هم ممکن است آرايش شما در طول روز خراب شود. آرايش خود را با اين دستمال هاي لکه بر تازه نگه داريد.

?- گچ سفيد
شما لباس سفيد پوشيده ايد. هر اتفاقي ممکن است بيفتد. اگر لباس شما لکه شد از گچ سفيد براي پوشاندن لکه استفاده کنيد.

?- بخارشوي دستي
اگر قرار است شما تمام طول روز لباستان را به تن داشته باشيد پس احتمال اينکه قسمت هايي از آن چروک شود زياد است. قسمت هاي چروک لباس خود را با يک بخارشوي دستي درست کنيد. مانند روز اولش مي شود!

?- ضد عرق ( دئودورانت)
حتي اگر قبل از اينکه از منزل خارج شويد از دئودورانت استفاده کرديد ولي باز هم آن را همراه خود داشته باشيد. پوشيدن يک لباس سنگين، داشتن آرايش در تمام طول روز و جنب و جوش هاي زياد باعث مي شود که شما عرق کنيد و هيچ چيز بدتر از يک عروس بدبو در شب عروسي نيست.

?- قطره اشک مصنوعي و يک جفت لنز اضافي در صورت استفاده
همراه داشتن قطره اشک مصنوعي مهم است مخصوصاً اگر فکر مي کنيد که ممکن است گريه کنيد (البته کاملاً مشخص است که منظور ما گريه ي خوشحالي و احساسي است). ريختن اشک باعث مي شود که چشمان شما خشک شوند. اگر شما از لنز استفاده مي کنيد، همراه داشتن قطره اشک مصنوعي حتي مهم تر هم خواهد بود. حتي بهتر است که يک جفت لنز اضافي هم براي مواقع ضروري به همراه داشته باشيد.

?- يک اسنک سبک
تعداد زيادي از عروس ها متوجه مي شوند که حتي فراموش کرده اند که چيزي بخورند و اين قضيه به مضطرب بودن آنها دامن مي زند. تمام کارهاي عجله اي شما را به خودش مشغول مي کند و ناگهان متوجه مي شويد که دلتان دارد ضعف مي رود. براي اينکه يک همچين اتفاقي برايتان نيفتد حتماً يک اسنک سبک همراه خود داشته باشيد.

?- نوار دوطرفه
براي بهترين لباس ها هم ممکن است اتفاقات ناگهاني رخ دهد. همراه داشتن نوار دوطرفه لباس شما را ايمن خواهد کرد.

?- کفش راحتي بدون پاشنه يا يک دمپايي راحت
بسته به اينکه هوا چگونه باشد يک کفش راحت همراه خود داشته باشيد. راه رفتن روي تپه ها و ناهمواري ها با کفش پاشنه بلند در تمام طول روز جهت عکاسي مسلماً کار لذت بخشي نخواهد بود و شما را زود خسته خواهد کرد.

??- خوشبوکننده ي دهان
بسياري از عروس ها اذعان مي کنند که آنها در روز عروسي شان آنقدر نگران بودند که فراموش کردند مسواک بزنند. حتي اگر مسواک هم زده ايد باز هم خوشبوکننده ي دهان در کيف خود داشته باشيد تا هواي دهان خود را تازه نگه داريد. شما قرار است که توسط صدها نفر بغل شويد و با آنها صحبت کنيد.

??- پول نقد
حتي اگر همه چيز از قبل برنامه ريزي شده باشد، باز هم مواردي پيش خواهد آمد که شما مجبور باشيد دست به جيب شويد مانند انعام دادن يا … . يک مقداري پول نقد اضافي براي موارد ضروري همراه داشته باشيد.

??- خودکار لکه بر
گچ سفيد براي پوشاندن لکه ها فوق العاده است. اما يک خودکار لکه بر نيز براي از بين بردن آنها گزينه ي مناسبي مي باشد. اين را حتماً همراه داشته باشيد.

??- يک کيف کوچک حاوي لوازم خياطي
دوباره تأکيد مي کنيم که ممکن است براي لباس شما يا ساقدوشان اتفاق هاي کوچکي بيفتد. همراه داشتن يک کيف کوچک حاوي وسايل ضروري خياطي کسي را ناراحت نمي کند.

??- لاک ناخن
چه کسي دوست دارد در روز عروسي لاکش خراب شود آن هم وقتي قرار است تعداد زيادي عکس بگيرد که عکس از دستانش هم جزئي از آنهاست. لاکي که قرار است در روز عروسي استفاده کنيد را همراه خود داشته باشيد فقط براي مواقعي که ممکن است اتفاقي بيفتد.

??- شارژر موبايل
آخرين چيزي که شايد دوست داريد در روز عروسي تان با آن مواجه شويد يک موبايل خاموش است. بنابراين از روز قبل باطري موبايلتان را شارژ کنيد و حتماً شارژر همراه داشته باشيد.

??- سنجاق سر کوچک
بعضي اوقات، تمام اسپري هاي موي دنيا هم نمي توانند يک قسمت کوچک از مو را از رها شدن نجات دهند. يک تعداد سنجاق سر کوچک همراه داشته باشيدتا در مواقع نياز موهايتان را از خراب شدن نجات دهيد.

تشريفات مجالس
 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون