فروش بوت و نیم بوت مردانه با قیمت ارزان

 خرید بوت و نیم بوت مردانه مناسب علاوه بر این که برای گرم نگه داشتن پاها در پاییز و زمستان ضروری است تکمیل کننده استایل رسمی و روزمره آقایان در فصول سرد سال نیز هست. بوت و پوتین مردانه به کفش‌های ساق داری گفته می‌شود که به دلیل بلندی ساق امکان محافظت بیشتری از پا در برابر سرما و برف دارند و در مناطق سردسیری با بارش برف سنگین بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در چکمه مردانه طول ساق بیشتر است و معمولا تا پایین زانو است.

انواع بوت و نیم بوت مردانه

برای استایل رسمی شیک به یک بوت رسمی مردانه چرم نیاز دارید. این محصول بیشتر در دو رنگ مشکی و قهوه‌ای تولید می‌شود اما به طور کلی رنگ مشکی نسبت به رنگ قهوه‌ای استایل رسمی‌تری ایجاد می‌کند. بوت رسمی مردانه طرح هشت ترک برای ست کردن با کت و شلوار مردانه ایده‌آل است. انواع بوت اسپرت مردانه با مدل‌های متنوع در جنس‌ها و رنگ‌های مختلف در استایل کژوال و روزمره طرفداران زیادی دارد. چرم طبیعی هورس و اشبالت معمولا در تولید کفش بوت و نیم بوت مردانه ارزان مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدل دیگری از انواع کفش مردانه در مدل‌های زیپی یا بندی بسیار پرطرفدار است اما از ترندهای جدید بوت اسپرت مردانه مدل‌های زیپی-بندی است.
نیم بوت مردانه مدل چلسی با طراحی ساده و با دوام خود از پر فروش‌ترین مدل‌های مورد استفاده در استایل کژوال است. نیم بوت مردانه تیم‌برلند که در طرفین کش دارد از این نمونه است. این نوع کفش با تنوع زیاد در جنس و رنگ امکان استفاده در استایل‌های مختلف را فراهم می‌کند.

قیمت بوت و نیم بوت مردانه در بازار

تفاوت در کیفیت چرم و طبیعی یا مصنوعی بودن آن بر روی قیمت بوت و نیم بوت مردانه در بازار اثری تعیین کننده دارد. انواع پوتین مردانه چرم طبیعی به دلیل خاصیت تنفس پذیری چرم مانع بو گرفتن پا می‌شود و به دلیل دوام بیشتر قیمت بیشتری نسبت به کارهای مصنوعی دارد. بعضی از ویژگیهای خاص محصول مانند ضد آب بودن و نوع زیره که مانع سر خوردن در برف و یخ می‌شود نیز در قیمت پوتین مردانه تاثیر گذار است.
فروشگاه اینترنتی سال ست با آگاهی از محبوبیت این محصولات کاربردی در فصل‌های پاییز و زمستان انواع بوت و نیم بوت مردانه با قیمت مناسب را در مدل‌های متنوع ارائه نموده است