دکوراسیون منزل تان را با مجلات قدیمی زیر و رو کنید

ساخت قاب عکس با مجله هاي قديمي
با استفاده از مجله هاي قديمي قاب عکس ساده ي خود را تزيين کنيد و ظاهر ايده آلي را به آن ببخشيد، براي اين کار کافي است رول هاي رنگي بزگ و کوچکي از صفحات مجلات تهيه کنيد و روي قاب بچسبانيد. و يک قاب زيباي مقرون به صرفه و بامزه داشته باشيد.
ساخت پاکت نامه با مجله ها قديمي
صفحات مجلات معمولا به لحاظ جنسشان مقاوم تر از ساير کاغذ ها مي شوند و با توجه به ظاهر خاصشان بهترين گزينه براي ساخت پاکت نامه ها و يا پاکت هاي هديه مي باشند.
ساخت کاسه هاي کاغذي با مجله هاي قديمي
با تا کردن و فشرده کردن صفحات مجله هاي قديمي مي توانيد يک کاسه ي کاغذي براي لوازم کوچک و سبک خود بسازيدو هميشه آن ها را دم دست خود داشته باشيد.
ساخت استيکرهاي ديوار با مجله هاي قديمي
استيکرهاي ديواري يکي از جذاب ترين عناصر دکوراسيون بخصوص دکوراسيون اتاق کودک شما مي باشد. تصاوير مختلفي از طبيعت، حيوانات و... را روي مقوا ببريد و با رول هاي صفحات مجلات آن را تزيين کنيد و يک استيکر ديواري جذاب خودتان بسازيد.
ساخت زير ليواني با مجلات قديمي
با يک روش ساده مي توانيد يک زير ليواني جالب و منحصر به فرد براي خود بسازيد. کافي است نوارهاي باريکي از مجلات تهيه کنيد و با يک بافت ساده از آن زير ليواني بسازيد و لذت ببريد.
ساخت تايپوگرافي با مجلات قديمي
با استفاده از بريده هاي از مجلات قديمي مي توانيد يک تايپوگرافي منحصر به فرد براي خودتان بسازيد، اين تايپوگرافي مي تواند جمله ي انرزي بخش و يا نقل قولي خاص باشد و به دکوراسيون داخلي منزل شما معناي تازه اي ببخشد.
ساخت صندلي از مجله هاي قديمي
يکي از ساده ترين و کم هزينه ترين روش ها براي استفاده از مجله هاي قديمي تبديل آن ها به صندلي هاي ساده مي باشد. براي کار کافي است آن ها را روي هم بچينيد و بندهاي چرمي محکم ببنيد، و با يک بالشتک کوچک راحتي آن را محيا کنيد حتي مي توانيد به آن پايه هم اضافه کنيد و يک صندلي کامل براي خودتان بسازيد.

لینک های مهم