دکوراسیون منزل تان را با مجلات قدیمی زیر و رو کنید

ساخت قاب عکس با مجله های قدیمی
با استفاده از مجله های قدیمی قاب عکس ساده ی خود را تزیین کنید و ظاهر ایده آلی را به آن ببخشید، برای این کار کافی است رول های رنگی بزگ و کوچکی از صفحات مجلات تهیه کنید و روی قاب بچسبانید. و یک قاب زیبای مقرون به صرفه و بامزه داشته باشید.
ساخت پاکت نامه با مجله ها قدیمی
صفحات مجلات معمولا به لحاظ جنسشان مقاوم تر از سایر کاغذ ها می شوند و با توجه به ظاهر خاصشان بهترین گزینه برای ساخت پاکت نامه ها و یا پاکت های هدیه می باشند.
ساخت کاسه های کاغذی با مجله های قدیمی
با تا کردن و فشرده کردن صفحات مجله های قدیمی می توانید یک کاسه ی کاغذی برای لوازم کوچک و سبک خود بسازیدو همیشه آن ها را دم دست خود داشته باشید.
ساخت استیکرهای دیوار با مجله های قدیمی
استیکرهای دیواری یکی از جذاب ترین عناصر دکوراسیون بخصوص دکوراسیون اتاق کودک شما می باشد. تصاویر مختلفی از طبیعت، حیوانات و... را روی مقوا ببرید و با رول های صفحات مجلات آن را تزیین کنید و یک استیکر دیواری جذاب خودتان بسازید.
ساخت زیر لیوانی با مجلات قدیمی
با یک روش ساده می توانید یک زیر لیوانی جالب و منحصر به فرد برای خود بسازید. کافی است نوارهای باریکی از مجلات تهیه کنید و با یک بافت ساده از آن زیر لیوانی بسازید و لذت ببرید.
ساخت تایپوگرافی با مجلات قدیمی
با استفاده از بریده های از مجلات قدیمی می توانید یک تایپوگرافی منحصر به فرد برای خودتان بسازید، این تایپوگرافی می تواند جمله ی انرزی بخش و یا نقل قولی خاص باشد و به دکوراسیون داخلی منزل شما معنای تازه ای ببخشد.
ساخت صندلی از مجله های قدیمی
یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین روش ها برای استفاده از مجله های قدیمی تبدیل آن ها به صندلی های ساده می باشد. برای کار کافی است آن ها را روی هم بچینید و بندهای چرمی محکم ببنید، و با یک بالشتک کوچک راحتی آن را محیا کنید حتی می توانید به آن پایه هم اضافه کنید و یک صندلی کامل برای خودتان بسازید.