خانه ای مد روز داشته باشید، ۱۰ پیشنهاد شگفت انگیز

قطعاٌ اين مطلب يکي از مطلب ها مورد علاقه شما است، حتما مي پرسيد چرا؟ خب بايد بگويم که امروز مي خواهيم به يک بحث جذاب بپردازيم. بحثي مثل "خانه اي مد روز" و اين که چگونه مي توانيم خانه اي مد روز داشته باشيم. قطعا همه ما دوست داريم تا خانه اي با چنين طراحي دکوراسيون داخلي داشته باشيم.
?. خانه اي مد روز: مبل هاي راحتي و مينيمال
دکوراسيون مينيمال، دکوراسيوني ساده اما شيک است. اگر مي خواهيد خانه اي مد روز داشته باشيد، يکي از راه هاي آن اين است که مبلمان هايي مينيمال را به دکوراسيون داخلي خانه تان بياوريد. اين مبلمان ها معمولا داراي زواياي ?? درجه هستند، تزئينات بسيار بسيار کمي دارند، معمولا هم پايه هايي چوبي دارند. رنگ هاي روشن و نشيمن هاي عميق هم از ديگر نشانه هاي اين نوع مبلمان ها است. خلاصه آن که اگر خانه اي مد روز مي خواهيد روي مبلمان هاي مينيمال فکر کنيد.
?. خانه اي مد روز: مبلمان هايي با پارچه هاي گل گلي
اين روزها پارچه هاي گل گلي به واسطه حس جالب و دوست داشتني اي که در دکوراسيون داخلي خانه به وجود مي آورند، طرفداران زيادي دارند، در واقع اين پارچه ها به نوعي پارچه هاي مد روز محسوب مي شوند. راه هاي زيادي وجود دارد که به وسيله آن ها مي توانيد اين پارچه هاي گل گلي را به دکوراسيون داخلي خانه تان بياوريد. کوسن ها، پرده ها و پارچه هاي رومبلي از جمله وسيله هايي هستند که مي توانند پذيراي پارچه هاي گل گلي باشند
?. خانه اي مد روز: لوازم دکوري خوشنويسي شده
يکي ديگر از لوازم مد روزي که در بيشتر خانه ها مي توانيد آن ها را ببينيد، لوازم دکوري خوشنويسي شده است. که البته بسيار هم زيبا و پر از اصالت هستند.
?. خانه اي مد روز: آينه هاي دکوراتيو و فانتزي
يک خانه مد روز و امروزي قطعا ديوارهايي تزيين شده با اينه هاي دکوراتيو و فانتزي دارد. اين آينه ها چشم هر کسي را به خود خيره مي کنند. آن ها همانند تابلو هاي هنري نفيسي هستند که کل دکوراسيون داخلي خانه را تحت تاثير قرار مي دهند. در واقع آينه دکوراتيو، بهترين انتخاب براي منزل خاص پسندان است.
?. خانه اي مد روز: ميز ناهارخوري هاي جمع و جور
درست است که خانه هاي امروزي بسيار کوچک و جمع و جور هستند و داراي فضاهاي کوچکي هستند، اما طراحان هم بي کار ننشسته اند، آن ها هم براي اين خانه ها مبلمان هاي خاص خودش را طراحي کرده اند. به طور مثال ميز ناهارخوري هاي مينيمال و کوچکي که در اغلب خانه هاي امروزي يافت مي شود يکي از همين گزينه ها است. اين ميز ها هم به مد روز شدن خانه تان کمک مي کند. آن ها انواع و اقسام مختلف و متنوعي دارند که شما مي توانيد متناسب با دکوراسيون داخلي خانه تان آن ها را تهيه کنيد.
?. خانه اي مد روز: درخشش لوسترهاي مدرن
درخشش لوستر هاي زيبا در دکوراسيون داخلي منزل را نمي توان ناديده گرفت. اين لوستر ها مي توانند حسابي در دکوراسيون داخلي خانه تان غوغا کنند. اما اگر مي خواهيد که اين لوسترها جلوه بيشتري داشته باشند بايد در انتخاب آن ها دقت و وسواس خاصي داشته باشيد.
?. خانه اي مد روز: فرش هاي مدرن
اگر به خانه هاي مدرن و مد روز نگاه کنيد، متوجه خواهيد شد که در بيشتر اين خانه فرش هاي مدرن؛ که معمولا داراي طرح هاي فانتزي و رنگ هاي جيغ و روشن هستند وجود دارند. اين فرش هاي مدرن معمولا داراي ابعاد و اندازه هاي کوچک تري هستند و بيشتر به قاليچه ها شباهت دارند و معمولا براي تحت تاثير قرار دادن دکوراسيون و تغيير آن و همچنيني ايجاد يک نقطه عطف در خانه به کار برده مي شوند.
?. خانه اي مد روز: ظروف سفالي
در خانه هاي امروزي يا به اصطلاح خانه هاي مد روز حتما مي توانيد حضور اين ظروف سفالي را ببينيد. اين ظروف سفالي حس و حال خاصي دارند. آن ها به نوعي نماينده طبيعت در دکوراسيون داخلي خانه ها هستند. آن ها مي توانند در گوشه و کنار خانه قرار بگيرند، هم مي توانند نوعي وسيله دکوري باشند، هم به عنوان ظروف مصرفي مورد استفاده قرار بگيرند. اين ديگر بسته به نظر شما است.
?. خانه اي مد روز: ميز هاي جلو مبلي پايه کوتاه
ميز جلو مبلي يکي از قوي ترين مبلمان ها در دکوراسيون داخلي منزل است، چرا که به راحتي مي تواند کل نشيمن تان را تحت تاثير قرار دهد و خودنمايي کند. تازگي ها هم نوع جالبي از اين ميزهاي جلو مبلي مد شده اند، که پايه کوتاه هستند و حسابي هم زيبا هستند، اگر قصد داريد که خانه تان را به خانه اي مد روز تغيير دهيد حتما يکي از اين ميزهاي جلو مبلي را تهيه کنيد.
??. خانه اي مد روز: شلف هاي فانتري
فکر مي کنم که شما هم با من هم عقيده هستيد که شلف، عنصري کاربردي براي خانه اي زيبا است. حضور شلف ها مي تواند حسابي دکوراسيون داخلي خانه را تغيير دهد و آن ها را زيبا تر جلوه دهد. خانه هاي مد روز هم از اين قاعده مستثني نيستند. اما شلف هايي که در اين خانه استفاده مي شود با ديگر خانه ها کمي متفاوت است، اين شلف ها داراي ظاهري فانتزي و بامزه هستند.

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون