جین های دوست داشتنی را به دکوراسیون منزل بیاورید

پارچه هاي جين يکي از پرطرفدار ترين پارچه ها هستند که مي توان در طراحي دکوراسيون داخلي از آن ها استفاده کرد. استحکام اين پارچه ها و رنگ آبي آن ها که القا کننده ي آرامش است باعث مي شود تا اين پارچه بيشتر از قبل دوست داشتني و زيبا به نظر برسند. از اين پارچه هاي مي توان لوازم دکوري زيادي ساخت
فرش هايي از جنس پارچه هاي جين
شلوار ها و لباس هاي جين قديمي که ديگر رنگ و رو رفته شده اند، يا براي تان کوچک شده اند، مي توانند تبديل به فرش هايي زيبا شوند. کافي است که فقط يک سطح محکم با ابعاد و اندازه دلخواه پيدا کنيد و بعد هم اين تکه پارچه ها را روي هم بچينيد، و بعد از آن که به ترکيب درستي رسيديد، آن ها را به هم بدوزيد. به همين سادگي.
پوف هايي از جنس جين
از تکه پارچه هاي جين مي توان پوف هاي زيبا و دوست داشتني ساخت.
جين ها و آباژورهاي دوست داشتني
کلاهک آباژورها هم يکي ديگر از جاهايي است که مي تواند پذيرايي پارچه هاي جين باشد. زيبايي اين آباژورها به حدي است که نمي توان به راحتي از کنار آن ها گذشت. حتي مي توانيد براي اين که چهره اين آباژورها کمي متفاوت تر باشد با نخ هاي رنگي روي آن طرح هاي زيبا بدوزيد.
روکش هاي جين براي صندلي هاي خانه
صندلي هاي شيک و زيبا براي دکوراسيون منزل هميشه لازم است، اما گاهي چهره اين صندلي ها يکنواخت و تکراري مي شود و درست در همين جا پارچه هاي جين به کم شما مي آيند. شما مي توانيد روکش پارچه اي اين صندلي ها را عوض کنيد و به جاي آن ها از پارچه هاي جين استفاده کنيد، اگر صندلي تان چوبي باشد که خيلي هم عالي مي شود چرا که ترکيب قهوه اي و آبي، ترکيب جذابي است.
کوسن هاي دوخته شده از پارچه هاي جين
انواع کوسن ها، دنيايي از طرح و نقش در دکوراسيون داخلي هستند و وجود اين عناصر رنگارنگ به نظر من که براي هر خانه اي لازم است، اما اگر دوست داريد که اين کوسن ها آرامش را به دکوراسيون داخلي خانه شما بياورند انواع جين آن بهترين هستند، ضمن آن که اين نوع کوسن ها به دليل بافت متفاوت و دوست داشتني خود تفاوت خاصي را در دکوراسيون داخلي خانه شما پديد مي آروند.
پرده هايي با پارچه هاي جين
اگر مي خواهيد پرده هاي متفاوت براي دکوراسيون منزل داشته باشيد به سراغ پارچه هاي جين برويد. اين پارچه ها مي توانند تبديل به پرده هاي جذابي شوند که در اکثر فضاهاي داخلي خانه به کار مي آيند.
زير بشقابي هايي از جنس جين
تزئين ميز پذيرايي با زير بشقابي هاي زيبا يکي از ايده هاي منحصر به فرد براي چيدن ميز غذا است. اين زير بشقابي ها مي توانند انواع مختلفي داشته باشند که يکي از آن ها پارچه هاي جين هستند.
ديوارکوب هاي تزييني از جنس جين
اگر به دنبال يک ديوارکوب تزييني زيبا براي اتاق کار تان هستيد، جين مي تواند يک ايده خوب و کاربردي را به شما نشان دهد. اين ديوارکوب زيبا علاوه بر اين که مي تواند يکي از لوازم دکوري اتاق تان باشد مي تواند به شما در طبقه بندي و نظم دهي فضاي اتاق کارتان هم کمک کند.

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون