جین های دوست داشتنی را به دکوراسیون منزل بیاورید

پارچه های جین یکی از پرطرفدار ترین پارچه ها هستند که می توان در طراحی دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده کرد. استحکام این پارچه ها و رنگ آبی آن ها که القا کننده ی آرامش است باعث می شود تا این پارچه بیشتر از قبل دوست داشتنی و زیبا به نظر برسند. از این پارچه های می توان لوازم دکوری زیادی ساخت
فرش هایی از جنس پارچه های جین
شلوار ها و لباس های جین قدیمی که دیگر رنگ و رو رفته شده اند، یا برای تان کوچک شده اند، می توانند تبدیل به فرش هایی زیبا شوند. کافی است که فقط یک سطح محکم با ابعاد و اندازه دلخواه پیدا کنید و بعد هم این تکه پارچه ها را روی هم بچینید، و بعد از آن که به ترکیب درستی رسیدید، آن ها را به هم بدوزید. به همین سادگی.
پوف هایی از جنس جین
از تکه پارچه های جین می توان پوف های زیبا و دوست داشتنی ساخت.
جین ها و آباژورهای دوست داشتنی
کلاهک آباژورها هم یکی دیگر از جاهایی است که می تواند پذیرایی پارچه های جین باشد. زیبایی این آباژورها به حدی است که نمی توان به راحتی از کنار آن ها گذشت. حتی می توانید برای این که چهره این آباژورها کمی متفاوت تر باشد با نخ های رنگی روی آن طرح های زیبا بدوزید.
روکش های جین برای صندلی های خانه
صندلی های شیک و زیبا برای دکوراسیون منزل همیشه لازم است، اما گاهی چهره این صندلی ها یکنواخت و تکراری می شود و درست در همین جا پارچه های جین به کم شما می آیند. شما می توانید روکش پارچه ای این صندلی ها را عوض کنید و به جای آن ها از پارچه های جین استفاده کنید، اگر صندلی تان چوبی باشد که خیلی هم عالی می شود چرا که ترکیب قهوه ای و آبی، ترکیب جذابی است.
کوسن های دوخته شده از پارچه های جین
انواع کوسن ها، دنیایی از طرح و نقش در دکوراسیون داخلی هستند و وجود این عناصر رنگارنگ به نظر من که برای هر خانه ای لازم است، اما اگر دوست دارید که این کوسن ها آرامش را به دکوراسیون داخلی خانه شما بیاورند انواع جین آن بهترین هستند، ضمن آن که این نوع کوسن ها به دلیل بافت متفاوت و دوست داشتنی خود تفاوت خاصی را در دکوراسیون داخلی خانه شما پدید می آروند.
پرده هایی با پارچه های جین
اگر می خواهید پرده های متفاوت برای دکوراسیون منزل داشته باشید به سراغ پارچه های جین بروید. این پارچه ها می توانند تبدیل به پرده های جذابی شوند که در اکثر فضاهای داخلی خانه به کار می آیند.
زیر بشقابی هایی از جنس جین
تزئین میز پذیرایی با زیر بشقابی های زیبا یکی از ایده های منحصر به فرد برای چیدن میز غذا است. این زیر بشقابی ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند که یکی از آن ها پارچه های جین هستند.
دیوارکوب های تزیینی از جنس جین
اگر به دنبال یک دیوارکوب تزیینی زیبا برای اتاق کار تان هستید، جین می تواند یک ایده خوب و کاربردی را به شما نشان دهد. این دیوارکوب زیبا علاوه بر این که می تواند یکی از لوازم دکوری اتاق تان باشد می تواند به شما در طبقه بندی و نظم دهی فضای اتاق کارتان هم کمک کند.

لینک های مهم