تغییر دکوراسیون منزل با ۷ ترفند کم هزینه

تغيير دکوراسيون يکي از لذت بخش ترين مواردي است که شادابي و نشاط را به فضاي دکوراسيون داخلي شما مهمان مي کند. براي داشتن يک تغيير دکوراسيون لذت بخش و تاثير گذار نيازي نيست که حتما تغييراتي پر هزينه و پايه اي را براي فضاي داخلي تان در نظر بگيريد کافي است کمي نکته سنج باشيد و با چند تغيير ساده فضاي دکوراسيونتان متفاوت کنيد و ظاهر تازه اي به آن ببخشيد
تعويض پارچه رو مبلي
مبلمان يکي از کليدي ترين عناصري است که در ظاهر دکوراسيون شما نقش عمده دارد، براي تغيير دکوراسيون مقرون به صرفه مي توانيد پارچه هاي رو مبلي و کوسن هاي خود را تغيير دهيد و ظاهر تازه اي به دکوراسيون نشيمن خود ببخشيد. اين تغيير پارچه ي رو مبلي تان مي تواند حتي براي يکي از مبلمان شما صورت گيرد و کم هزينه تر نيز باشد.
استفاده از دکورهاي رنگي
رنگ ها معجزه مي کنند، در تغيير دکوراسيون داخلي تان حضور رنگ ها را فراموش نکنيد گاهي با استفاده از دکوري هاي رنگارنگ و ايده هاي ساده مي توانيد يک تغيير دکوراسيون جذاب داشته باشيد. اضافه کردن يک وسيله ي ساده و کوچک مثل کتابخانهو يا شلف مي توانيد بستر مناسبي را براي حضور رنگ ها در فضاي دکوراسيونتان ايجاد نماييد.
استفاده از گل و گياه
حضور گل و گياه در فضاي دکوراسيون شما مي تواند يک تغيير دوست داشتني باشد. کافي است کمي ذوق و علاقه داشته باشيد و سراسر خانه ي خود را با گل و گلدان هاي دوست داشتني پر کنيد، توجه داشته باشيد که گلدان هاي متنوع مي تواند مانند دکوري در فضاي شما باشد و ظاهر آن را به خوبي تغيير دهد.
استفاده از تابلوهاي تزييني
وقتي صحبت از تغيير دکوراسيون مقرون به صرفه به ميان مي آيد، يعني کم هزينه ترين ايده ها و ترفندهايي که مي تواند ظاهر دکوراسيون شما را متحول کند را براي دکوراسيون خود بکار بگيريد اين تغيير دکوراسيون منحصر به فرد مي تواند در غالب تابلوهاي تزييني باشد که ظاهردکوراسيون شما متفاوت مي کند.
تغيير ديوار بين کابينت
شايد تغيير دکوراسيون آشپزخانه کمي سخت و پرهزينه باشد اما اگر دوست داريد فضاي دکوراسيون آشپزخانه ي خود را تغيير دهيد با تغيير ديوار بين کابينت خود مي توانيد ظاهر آشپزخانه تان را تغيير دهيد حتي براي اين تغيير مي توانيد از برچسب هاي تزئيني نيز استفاده نماييد و ظاهر منحصر به فردي به آشپزخانه ي خود ببخشيد.
تعويض روتختي
تغيير روتختي در دکوراسيون اتاق خواب مي تواند تا حد زيادي چهره ي دکوراسيون شما را تغيير دهد، تخت به عنوان يکي از عناصر کليدي اتاق خواب محسوب مي شود که با تغيير ظاهر آن مي توانيد چهره ي متفاوتي به دکوراسيونتان ببخشيد. انتخاب يک رو تختي تازه مي تواند تغيير مقرون به صرفه اي در دکوراسيون شما ايجاد نمايد.
رنگ کردن کاشي ها
شايد کمي عجيب به نظر برسد اما رنگ کردن کاشي هاي حمام و سرويس بهداشتي مي تواند ظاهر دکوراسيون اين فضا را تا حد زيادي تغيير دهد. کافي است کمي خلاقيت داشته باشيد تا به توانيد با کمترين هزينه ظاهر دکوراسيونتان را تغيير دهيد و زيبايي خاصي به آن ببخشيد.