تزیین سقف با ۱۰ ایده خیره کننده

بسياري از طراحان از سقف با عنوان ديوار پنجم در طراحي دکوراسيون داخلي ياد مي کنند، اگر بخواهيم کمي حرفه اي و خاص تر به فضاي خانه ي خود نگاه کنيم قطعا به تزيين سقف ها نيز مانند تزيين ديوار ها نگاه خواهيد کرد
?. تزيين سقف با رنگ هاي درخشان
اگر فضاي اتاق خواب شما ساده و به دور از تجمل است و دوست داريد دکوراسيون آن را کمي لوکس تر و منحصر به فرد تر جلوه دهيد کافي است از تزيين سقف با کمک رنگ هاي درخشان مثل نقره اي يا طلايي استفاده کنيد و جلوه ي لوکسي به فضاي اتاق خواب خود ببخشيد.
?. استفاده از تم راه راه در تزيين سقف
شايد پيش تر با کاغذ ديواري هاي طرح راه راه آشنا شده باشيد، اين کاغذ ديواري ها ديوارها را بلند تر نشان مي دهند در نتيجه فضاي شما بزرگتر به نظر مي رسد، با استفاده از تم راه راه براي سقف مي توانيد ظاهر منحصر به فرد و خاصي به فضاي سقف خود ببخشيد و چهره ي دکوراسيون خود را تغيير دهيد.
?. تزيين سقف به سبک صنعتي
براي داشتن يک سبک صنعتي مي توانيد روي بخش هاي مختلفي از فضاي دکوراسيون تان به خصوص سقف ها حساب باز کنيد
?. تزيين سقف با رنگ هاي ملايم
براي داشتن ترکيب رنگ منحصر به فرد و آرامش بخش از رنگ آبي براي سقف استفاده کنيد و علاوه بر تاکيد بر سقف با تزيين سقف ترکيب رنگ منحصر به فردي در فضاي دکوراسيون ايجاد نماييد
?. تزيين سقف با کاغذ ديواري
شايد استفاده از کاغذ ديواري براي تزيين سقف کمي دور از ذهن به نظر برسد، با استفاده از يک تصوير زيبا و لوستر خاص ظاهر سقف بيش از بيش خيره کننده شده و چهره ي دکوراسيون را به خوبي تغيير دهيد
?. تزيين سقف با رنگ هاي سياه و سفيد
براي داشتن يک دکوراسيون خاص و منحصر به فرد مي توانيد در تزيين سقف خود از راه حل رنگ هاي متضاد استفاده کنيد، کافي است رنگ هاي خنثي سياه و سفيد را با ساير اجزاي دکوراسيون خود هماهنگ کنيد و دکوراسيوني منحصر به فرد داشته باشيد.
?. تزيين سقف با استفاده از گچ بري هاي ساده
استفاده از گچ بري براي تزيين سقف ها يکي ساده ترين و پر طرفدارترين ايده ها مي باشد که با کمک آن ها مي توانيد به سادگي ظاهر دکوراسيون خود را تغيير دهيد.
?. نقاشي روي سقف
اگر در هنر نقاشي مهارت کافي داشته باشيد به سادگي مي توانيد با ايجاد نقش و نگار خيره کننده در سقف تان آن را تزيين کنيد و ظاهر متفاوت تري به دکوراسيون داخلي تان ببخشيد.
?. تزيين سقف با مصالح مختلف
هيچ قانوني در دکوراسيون داخلي وجود ندارد که شما را مجبورر به استفاده از يک متريال براي سقف تان نمي کند، شما مي توانيد براي پوشش سقف تان از ترکيب چند متريال مختلف استفاه کنيد و ظاهر دکوراسيون خود شيک تر کنيد.
??. تزيين سقف ايوان
تزيين سقف فقط محدود به فضاهاي داخلي دکوراسيون شما نمي شود به سادگي مي توانيد سقف فضايي مانند ايوان تان را هم تزيين کنيد و از زيبايي آن لذت ببريد. اگر در تزيين سقف ايوان تان از رنگ هاي آبي استفاده کنيد به سادگي مي توانيد پشه هاي مزاحم را از فضاي خود دور کنيد و آرامش را به فضاي پيرامونتان هديه کنيد.

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون