تزیین در یخچال، ۸ ایده خاص و کم هزینه دکوراسیونی

تزيين در يخچال يکي از راه کارهاي خلاقانه براي آوردن نشاط و سرزندگي به دکوراسيون داخلي آشپزخانه ي شماست. اگر آشپزخانه ي شما يکنواخت شده است و دوست داريد تغيير کوچک و مقرون به صرفه اي در ظاهر آن ايجاد نماييد
مگنت
همه ي شما با تزيين درب يخچال با مگنت ها آشنا هستيد، مگنت ها همان تزيينات کوچک آهنربايي هستند که به شکل هاي مختلف در بازار يافت مي شوند. در انتخاب مگنت ها دقت داشته باشيد که استفاده از طرح هاي شلوعغ و زياد فضاي آشپزخانه ي شما را گرفته و سبب ايجاد اغتشاش بصري در فضاي شما مي کند بنابراين از طرح هاي کوچک و ساده و در تعداد کم براي تزيين در يخچال خود استفاده نماييد.
استيکر
برچسب ها و استيکرها يکي ديگر از تزييناتي است که به راحتي چهره ي آشپزخانه شما را دگرگون مي کند، کافي است يک استيکر بامزه تهيه کنيد درب يخچال خود را مقرون به صرفه تزيين کنيد.
تخته سياه
درب يخچال خود را رنگ آميزي کنيد و خيلي ساده آن را تبديل به يک تخته سياه کنيد، البته توجه داشته باشيد که بهتر است از اين ايده براي يخچال هايي که بدنه ي فرسوده اي دارند استفاده کنيد تا علاوه بر نو شدن ظاهر منحصر به فرد و تازه اي هم به آن ببخشيد.
نقاشي روي درب
براي تزيين در يخچال هايي که بدنه ي فرسوده اي دارند مي توانيد از نقاشي کردن کمک بگيريد! کافي است اگر مهارتش را داريد قلم را دست بگيريد و ظاهر تازه اي به درب قديمي يخچالتان ببخشيد اگر هم مهارت آن را نداريد از تزيينات ديگر که در بندهاي بعدي توضيح خواهيم داد کمک بگيريد.
رنگ آميزي
رنگ کردن درب يخچال يکي از تزيينات بامزه و مقرون به صرفه اي است که مي تواند ظاهر يخچال شما را متفاوت کند، توجه داشته باشيد که در رنگ کردن درب يخچال خلاقيت بسيار مهم است و مي تواند ظاهر متمايزتري به يخچال شما ببخشد.
کاغذ کادو
يخچال خود را کادو کنيد! يکي ديگر از ايده هاي تزيين در يخچال استفاده از کاغذ کادوهاي بامزه است. مي توانيد از کاغذ کادو هاي ضد آب براي تزيين درب يخچال خود استفاده نماييد تا ظاهر منحصر به فردي به آن ببخشيد و آن را بيش از بيش چشمگير نماييد.
عکس هاي يادگاري
درب يخچال خود را تبديل به برد خاطرات خود کنيد، کافي است عکس هاي دوست داشتني خود را روي درب يخچالتان بچسبانيد و ظاهر چشمگيري به آن ببخشيد. توجه داشته بايد که همان طور که گفته شده تزيينات شلوغ فضاي آشپزخانه ي شما را گرفته مي کند بنابراين اگر علاقه اي به فضاهاي شلوغ نداريد در انتخاب تزيينات دقت زيادي داشته باشيد.
برد يادداشت
تزيينات شما مي تواند کاربردي تر از يک تزيين ساده باشد، مي توانيد از آن به عنوان برد يادداشت خود استفاده نماييد، کافي است خلاقيت خود را به کار بگيريد و ظاهر کاربردي و منحصر به فردي به آشپزخانه و درب يخچال خود ببخشيد.

لینک های مهم