بهترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون خانه های اجاره ای

باور کنید که خانه های اجاره ای هم می توانند مانند خانه شخصی خودتان پر باشند از المان هایی که خانه را برای شما شخصی سازی می کند
پوشاندن نقص های روی دیوار خانه های اجاره ای
معمولا در خانه های اجاره ای باید از مالک خواست تا تعمیرات منزل را انجام دهد، اما اگر این کار به هر دلیلی برای تان امکان پذیر نیست، می توانید از طراحی دکوراسیون داخلی و ترفندهای آن برای پوشاندن این نقص ها استفاده کنید. به طور مثال می توانید روی قسمت های نم زده دیوار و یا ترک های دیوار تابلویی آویزان کنید تا آن را بپوشاند، یا می توانید از قطعه ای گلیم و جاجیم استفاده کنید تا جذابیت آن ها ترک و نقص دیوار را بپوشانید.
پنجره ها و قاب پنجره های زشت خانه های اجاره ای را بپوشانید
اگر از ظاهر کلی پنجره های خانه اجاره ای تان راضی نیستید، خب از پرده ها کمک بگیرید، آن ها به شما کمک می کنند تا پنجره های زشت تان تبدیل به عناصر دکوری دوست داشتنی شوند، به شرط آن که پرده ها کمی از پنجره ها بزرگتر باشد و مانند قابی دورتادور پنجره ها را در بر بگیرند. حتی می توانید به این قضیه فکر کنید که کدام پرده در دکوراسیون منزل شما می درخشد؟! و همان ها را برای پوشاندن پنجره ها استفاده کنید.
پارتیشن های موقت برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های اجاره ای
معمولا در خانه های اجاره ای شما اجازه ایجاد تغییرات طراحی داخلی و یا معماری را ندارید. بنا بر این گاهی مجبور هستید برای تقسیم های فضاهای داخلی خانه از پارتیشن های کمک بگیرید، اصلا هم نگران نباشید این پارتیشن های قابل جا به جایی هستند و شما می توانید هر جایی که رفتید آن ها را هم با خود ببرید. کمد و قفسه ها، پارتیشن و دیوارهای جداکننده در طراحی داخلی هستند که اگر خانه کوچک دارید می توانید از آن ها کمک بگیرید تا با یک تیر دو نشان را بزنید.
نقص در کف و کفپوش های خانه های اجاره ای
آیا تا به حال به موکت و تاثیر شگفت انگیز آن در دکوراسیون داخلی فکر کرده اید؟ موکت ها و فرش ها به شما کمک می کنند تا بتوانید نقص هایی که در کف خانه وجود دارد و شما هم نمی توانید برای آن کاری کنید را بپوشانید. حتی نقص روی کفپوش های خانه های اجاره ای به وسیله مبلمان ها و لوازم دکوری مثل قفسه ها، کمد ها و میز ها هم می تواند پوشیده شود.
قفسه هایی برای حمام و سرویس بهداشتی خانه های اجاره ای
اگر حمام و سرویس بهداشتی خانه اجاره ای شما قفسه های زیادی برای گذاشتن وسیله ها ندارد، خب خودتان این قفسه ها را اضافه کنید، این قفسه ها لزوما نباید به دیوار وصل شوند، آن ها می توانند روی زمین قرار بگیرند و قابل جابه جایی باشند، تا اگر روزی خواستید از آن خانه نقل مکان کنید بتوانید آن ها را با خود ببرید.
کاشی های ترک خورده در خانه های اجاره ای
متاسفانه کاشی های ترک خورده پدیده ای است که در بیشتر خانه های اجاره ای با آن روبرو هستیم، اما خب این ترک ها هم راه حلی دارند، درست است که شما نمی توانید آن ها را تعمیر کنید، اما می توانید با تهیه برچسب کاشی کاملا روی این ترک ها را بپوشانید. به همین آسانی.
آشپزخانه خانه های اجاره ای
امان از این کمبود کابینت های آشپزخانه، این هم یکی دیگر از همان مشکلات خانه های اجاره ای است، یا کابینت کم دارند یا آن قدر کابینت ها بد چیده شده اند که عملا نمی شود از آن ها استفاده کرد. اما می شود برای داخل کابینت ها قفسه هایی در نظر گرفت که به در آن ها وصل می شود، با این کار می توان فضای بیشتری در اختیار داشت، حتی می شود برای کشو های آشپزخانه هم تقسیم کننده هایی در نظر گرفت و آن ها را طبقه بندی و نظم دهی کرد.
کمد لباس و کمد های دیواری در خانه های اجاره ای
اگر در خانه اجاره ای تان با مشکل کمبود جا در کمد های لباس و کمد های دیواری روبرو هستید، باید برای آن ها اکسسوری هایی در نظر بگیرید که هم آن ها را طبقه بندی و نظم دهی کند هم جای بیشتری در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید لباس ها و وسایل بیشتری را در آن ها بگذارید.
رنگ مورد علاقه تان را به خانه اجاره ای تان بیاورید
لزومی ندارد که برای آوردن رنگ مورد علاقه تان به خانه حتما دیوار ها را رنگ کنید، نه؛ اگر در خانه ای اجاره ای زندگی می کنید، می توانید با مبلمان ها و لوازم دکوری که انتخاب می کنید رنگ مورد علاقه تان را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید. به همین سادگی.
استفاده از گیاهان در خانه های اجاره ای
گیاهان خانگی مختلف و زیادی وجود دارد که می توانید آن ها را به دکوراسیون داخلی خانه ها اجاره ای تان بیاورید و از تغییر رنگ و ظاهر آن ها در فصول مختلف برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید.

لینک های مهم