بهترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون خانه های اجاره ای

باور کنيد که خانه هاي اجاره اي هم مي توانند مانند خانه شخصي خودتان پر باشند از المان هايي که خانه را براي شما شخصي سازي مي کند
پوشاندن نقص هاي روي ديوار خانه هاي اجاره اي
معمولا در خانه هاي اجاره اي بايد از مالک خواست تا تعميرات منزل را انجام دهد، اما اگر اين کار به هر دليلي براي تان امکان پذير نيست، مي توانيد از طراحي دکوراسيون داخلي و ترفندهاي آن براي پوشاندن اين نقص ها استفاده کنيد. به طور مثال مي توانيد روي قسمت هاي نم زده ديوار و يا ترک هاي ديوار تابلويي آويزان کنيد تا آن را بپوشاند، يا مي توانيد از قطعه اي گليم و جاجيم استفاده کنيد تا جذابيت آن ها ترک و نقص ديوار را بپوشانيد.
پنجره ها و قاب پنجره هاي زشت خانه هاي اجاره اي را بپوشانيد
اگر از ظاهر کلي پنجره هاي خانه اجاره اي تان راضي نيستيد، خب از پرده ها کمک بگيريد، آن ها به شما کمک مي کنند تا پنجره هاي زشت تان تبديل به عناصر دکوري دوست داشتني شوند، به شرط آن که پرده ها کمي از پنجره ها بزرگتر باشد و مانند قابي دورتادور پنجره ها را در بر بگيرند. حتي مي توانيد به اين قضيه فکر کنيد که کدام پرده در دکوراسيون منزل شما مي درخشد؟! و همان ها را براي پوشاندن پنجره ها استفاده کنيد.
پارتيشن هاي موقت براي طراحي دکوراسيون داخلي خانه هاي اجاره اي
معمولا در خانه هاي اجاره اي شما اجازه ايجاد تغييرات طراحي داخلي و يا معماري را نداريد. بنا بر اين گاهي مجبور هستيد براي تقسيم هاي فضاهاي داخلي خانه از پارتيشن هاي کمک بگيريد، اصلا هم نگران نباشيد اين پارتيشن هاي قابل جا به جايي هستند و شما مي توانيد هر جايي که رفتيد آن ها را هم با خود ببريد. کمد و قفسه ها، پارتيشن و ديوارهاي جداکننده در طراحي داخلي هستند که اگر خانه کوچک داريد مي توانيد از آن ها کمک بگيريد تا با يک تير دو نشان را بزنيد.
نقص در کف و کفپوش هاي خانه هاي اجاره اي
آيا تا به حال به موکت و تاثير شگفت انگيز آن در دکوراسيون داخلي فکر کرده ايد؟ موکت ها و فرش ها به شما کمک مي کنند تا بتوانيد نقص هايي که در کف خانه وجود دارد و شما هم نمي توانيد براي آن کاري کنيد را بپوشانيد. حتي نقص روي کفپوش هاي خانه هاي اجاره اي به وسيله مبلمان ها و لوازم دکوري مثل قفسه ها، کمد ها و ميز ها هم مي تواند پوشيده شود.
قفسه هايي براي حمام و سرويس بهداشتي خانه هاي اجاره اي
اگر حمام و سرويس بهداشتي خانه اجاره اي شما قفسه هاي زيادي براي گذاشتن وسيله ها ندارد، خب خودتان اين قفسه ها را اضافه کنيد، اين قفسه ها لزوما نبايد به ديوار وصل شوند، آن ها مي توانند روي زمين قرار بگيرند و قابل جابه جايي باشند، تا اگر روزي خواستيد از آن خانه نقل مکان کنيد بتوانيد آن ها را با خود ببريد.
کاشي هاي ترک خورده در خانه هاي اجاره اي
متاسفانه کاشي هاي ترک خورده پديده اي است که در بيشتر خانه هاي اجاره اي با آن روبرو هستيم، اما خب اين ترک ها هم راه حلي دارند، درست است که شما نمي توانيد آن ها را تعمير کنيد، اما مي توانيد با تهيه برچسب کاشي کاملا روي اين ترک ها را بپوشانيد. به همين آساني.
آشپزخانه خانه هاي اجاره اي
امان از اين کمبود کابينت هاي آشپزخانه، اين هم يکي ديگر از همان مشکلات خانه هاي اجاره اي است، يا کابينت کم دارند يا آن قدر کابينت ها بد چيده شده اند که عملا نمي شود از آن ها استفاده کرد. اما مي شود براي داخل کابينت ها قفسه هايي در نظر گرفت که به در آن ها وصل مي شود، با اين کار مي توان فضاي بيشتري در اختيار داشت، حتي مي شود براي کشو هاي آشپزخانه هم تقسيم کننده هايي در نظر گرفت و آن ها را طبقه بندي و نظم دهي کرد.
کمد لباس و کمد هاي ديواري در خانه هاي اجاره اي
اگر در خانه اجاره اي تان با مشکل کمبود جا در کمد هاي لباس و کمد هاي ديواري روبرو هستيد، بايد براي آن ها اکسسوري هايي در نظر بگيريد که هم آن ها را طبقه بندي و نظم دهي کند هم جاي بيشتري در اختيار شما قرار دهد تا بتوانيد لباس ها و وسايل بيشتري را در آن ها بگذاريد.
رنگ مورد علاقه تان را به خانه اجاره اي تان بياوريد
لزومي ندارد که براي آوردن رنگ مورد علاقه تان به خانه حتما ديوار ها را رنگ کنيد، نه؛ اگر در خانه اي اجاره اي زندگي مي کنيد، مي توانيد با مبلمان ها و لوازم دکوري که انتخاب مي کنيد رنگ مورد علاقه تان را به دکوراسيون داخلي خانه تان بياوريد. به همين سادگي.
استفاده از گياهان در خانه هاي اجاره اي
گياهان خانگي مختلف و زيادي وجود دارد که مي توانيد آن ها را به دکوراسيون داخلي خانه ها اجاره اي تان بياوريد و از تغيير رنگ و ظاهر آن ها در فصول مختلف براي ايجاد تغيير در دکوراسيون داخلي خانه تان استفاده کنيد.

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون